Згідно з Панамським законодавством можливість випуску акцій на пред’явника стала можливою з 1927 року. На відміну від іменних акцій (які видаються на ім’я фізичної або юридичної особи), у сертифікатах акцій на пред’явника не вказують дані фізичної або юридичної особи, які є власниками акцій.
Власником акції може виступати будь-яка фізична або юридична особа, якій вони належать після випуску. Їх можна вільно передавати іншим особам, немає необхідності індосувати, або випускати акції на ім’я нового власника.
Останнім часом практично всі офшори, намагаючись відповідати вимогам міжнародних організацій ОЕСР і FATF, переглянули своє законодавство щодо Акцій на пред’явника: хтось зовсім заборонив їхній випуск (наприклад, Сейшели), а хтось посилив контроль за цього типу акціями (Беліз).
Таким чином, у 2013 році урядом Панами було ухвалено законопроект, спрямований на посилення контролю над Акціями на пред’явника.
Згідно з цим законом, Акції на пред’явника панамських компаній мають бути передані на зберігання уповноваженій особі, якою може бути приватний адвокат у Панамі, юридична або трастова компанія. При цьому, щоб здати на зберігання акцію на пред’явника, директор або акціонер компанії повинен випустити резолюцію про виведення з обігу Акції на пред’явника і зареєструвати дану резолюцію в Реєстрі Юридичних Осіб Панами.
Закон набув чинності 4 травня 2015-го року з відтермінуванням на 3 місяці, тобто всі компанії, зареєстровані після 4 серпня, зобов’язані протягом 20 днів із дня випуску сертифіката акції на пред’явника передати оригінал акції уповноваженому зберігачу.
Існуючі ж панамські компанії зобов’язані до 31-го грудня 2015 року або замінити Акції на пред’явника на іменні і внести відповідні зміни до Статуту та Установчого договору щодо компанії, або випустити резолюцію від імені директора/акціонера компанії про виведення з обігу Акції на пред’явника і передати її на зберігання уповноваженій особі.